Sort by

Zach Pope has logged 20 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Sweet Girl

Sweet Girl

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Protégé

The Protégé

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Night House

The Night House

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Batman: Death in the Family

Batman: Death in the Family

2020
×
★★
Read the review Edit this entry