• Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

  • Death to 2021

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Snowdrop

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Our Beloved Summer

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Hellbound

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Raincoat Killer: Chasing a Predator in Korea

    ★★★½

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★

  • My Name

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • BLACKPINK: The Movie

  • Free Guy

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Sound of Violence

    ★★★★

  • Inbetween Girl

    ★★★½

  • Charli XCX: Alone Together

    ★★★½

  • Paul Dood’s Deadly Lunch Break

    ★★★★

  • Witch Hunt

    ★★★½

  • Lily Topples The World

    ★★★½

  • IZ*ONE - Online Concert: One, The Story

  • Language Lessons

    ★★★★

  • Supervillain: The Making of Tekashi 6ix9ine

    ★★★½

  • Vincenzo

    ★★★★★

  • Mission: Possible

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • BLACKPINK: The Show

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • How It Ends

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Downfalls High

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★

  • Dreamcatcher [Dystopia: Seven Spirits]

  • Yung Lean: In My Head

    ★★★★

  • Love Is Just a Death Away

    ★★½

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½