• The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

  • Old

    ½

  • Annette

    ★★★★★

  • Bolt Driver

    ★★★★★

  • Cruella

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • South Park Vaccination Special

  • AFLUENCIA

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ½

  • We Are

    ★★★★½

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • Get Lost

  • Yung Lean: In My Head

    ★½

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Seized

  • Soul

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★★

  • Contract

  • South Park: The Pandemic Special

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Hamilton

  • Da 5 Bloods

    ★½

  • The King of Staten Island

  • Capone

  • Killer in the Guest House

    ★½

  • Nowhere Fast

  • Sincerely Louis C.K.

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ½

  • Devs

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • You Can't Take My Daughter

    ★★

  • Emma.

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Spaceship Earth

    ★½

  • Promising Young Woman

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • The Turning

  • Cold Meridian

  • Goldman v Silverman

    ★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Cats

  • Bombshell

    ★★½

  • Manu with a Movie Camera

    ★★★★

  • The Outrider

    ★½

  • Little Women

    ★★★

  • Black Christmas

  • 1917

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Queen & Slim

    ★★½