RSS feed for zackclemmons

zackclemmons has logged 10 entries for films during September 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Quiz Show

Quiz Show

1994
×
★★★★
Edit this entry  
24
25th Hour

25th Hour

2002
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Measure of a Man

The Measure of a Man

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Truth

Truth

2015
×
★½
Edit this entry  
10
Beasts of the Southern Wild

Beasts of the Southern Wild

2012
×
★★★½
Edit this entry  
10
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★
Edit this entry  
08
Starred Up

Starred Up

2013
×
★★★★
Edit this entry  
06
Mr. Holmes

Mr. Holmes

2015
×
★★★
Edit this entry  
03
Big Eyes

Big Eyes

2014
×
★★
Edit this entry  
02
Barton Fink

Barton Fink

1991
×
★★★★
Edit this entry