RSS feed for zackclemmons

zackclemmons has logged 11 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Our Little Sister

Our Little Sister

2015
×
★★★★
Edit this entry  
25
Gosford Park

Gosford Park

2001
×
★★★★
Edit this entry  
20
Cameraperson

Cameraperson

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Devil's Backbone

The Devil's Backbone

2001
×
★★★
Edit this entry  
16
The Kid with a Bike

The Kid with a Bike

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The BFG

The BFG

2016
×
★★½
Edit this entry  
11
The Illusionist

The Illusionist

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
04
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Return

The Return

2003
×
★★★½
Edit this entry  
02
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★
Edit this entry