RSS feed for zackclemmons

zackclemmons has logged 10 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Babette's Feast

Babette's Feast

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Early Man

Early Man

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The King of Comedy

The King of Comedy

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Faces Places

Faces Places

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Happy-Go-Lucky

Happy-Go-Lucky

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry