RSS feed for zackclemmons

zackclemmons has logged 10 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Le Havre

Le Havre

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
The Staircase

The Staircase

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Shadow of a Doubt

Shadow of a Doubt

1943
×
★★★★
Edit this entry  
11
Donald Cried

Donald Cried

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hard Eight

Hard Eight

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Trip to Spain

The Trip to Spain

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry