• The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Seaspiracy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Batman: Dying Is Easy

    ★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • The Little Things

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

  • Music

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Fatman

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Archons

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Antebellum

    ★½

  • The Owners

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Don't Peek

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Rogue

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • Black Water: Abyss

    ★★

  • An Ideal Host

    ★★★

  • Ghosts of War

    ★★★

  • Coming Out

    ★★★★★

  • You Should Have Left

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Becky

    ★★★★

  • Out

    ★★★½

  • Last Moment of Clarity

  • Scoob!

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • The House in Between

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★½

  • Cursed Films

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★½

  • The Trip to Greece

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Bad Hair

    ★★★½