RSS feed for Zak

Zak has logged 14 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Big Heat

The Big Heat

1953
×
★★★★
Edit this entry  
29
Experiment in Terror

Experiment in Terror

1962
×
★★★★½
Edit this entry  
29
Murder by Contract

Murder by Contract

1958
×
★★★★
Edit this entry  
28
Pushover

Pushover

1954
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★
Edit this entry  
22
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Drive a Crooked Road

Drive a Crooked Road

1954
×
★★★★½
Edit this entry  
17
My Name Is Julia Ross

My Name Is Julia Ross

1945
×
★★★½
Edit this entry  
17
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Ms .45

Ms .45

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★½
Edit this entry  
03
Ma

Ma

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★½
Edit this entry