• Spiderhead

    ★½

  • Hustle

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

    ½

  • Cheaper by the Dozen

    ½

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ★★

  • Rooney

    ★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Shut In

    ★★

  • I Want You Back

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

  • A Touch of Vengeance

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★

  • The Royal Treatment

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • The King's Daughter

  • The 355

    ½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Hating Game

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Red Notice

    ★½

  • Finch

    ★★★