Sort by
  • Extraction 2

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • Self Reliance

    ★½

  • Cocaine Bear

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • Extraction

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • It Chapter Two

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★★

  • The Giant Robber Crab

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ½

  • The Perfect Date

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★★½

  • Brexit: The Uncivil War

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Escape Room

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★★

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Apathize Me

    ★★★★½

  • The Body

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★

  • Lou

    ★★★

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Free Solo

    ★★★★★

  • Roma

    ★★

  • Slender Man

    ½

  • Dark Tourist

    ½

  • Billionaire Boys Club

    ★★★★

  • A Dark Place

    ★★★★

  • Escape Plan 2: Hades

    ½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★

  • El Angel

    ★★★★★