zara has logged 19 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Walk Run Cha-Cha

Walk Run Cha-Cha

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Klaus

Klaus

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Kitbull

Kitbull

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
In the Absence

In the Absence

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hair Love

Hair Love

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Judy

Judy

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Cats

Cats

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Shrek Forever After

Shrek Forever After

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Shrek the Third

Shrek the Third

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Laundromat

The Laundromat

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry