Sort by
  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★

  • Slotherhouse

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Strays

    ★★

  • The Passenger

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Death's Roulette

  • The Black Demon

    ½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Die Hart

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★½