• Scoob!

  • Smiling Friends

  • Frozen II

    ★★★★

  • Primal

    ★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★½

  • The Lodge

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★

  • Coherence

    ★★★★

  • Beyond the Black Rainbow

    ★★★

  • I ♥ Huckabees

    ★★★★★

  • The Cat Returns

    ★★★★½

  • Pitch Black

    ★★★

  • Audition

    ★★★★

  • Cure

    ★★★★

  • Safe

    ★★★★

  • Tremors

    ★★

  • Vampire Hunter D

  • House

    ★★★★★