• Silver Linings Playbook

    ★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★

  • To the Wonder

    ★★★

  • Fargo

    ★★★★

  • Sinister

    ★★

  • Hotel Transylvania

    ★★

  • The Iceman

    ★★★

  • Frank

    ★★½

  • Grabbers

    ★★★

  • Wolf Creek 2

    ★★

  • Joe

    ★★★½

  • Calvary

    ★★★½

  • Jack Reacher

    ★★★

  • Gremlins 2: The New Batch

    ★★★½

  • District 9

    ★★★★

  • Escape from Tomorrow

  • Good Will Hunting

    ★★★★

  • Sabotage