• Eternals

    ★★

  • Injustice

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Yasuke

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Crime Scene

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Over the Moon

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Batman: Death in the Family

  • Soul

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Console Wars

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½