Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Suicide Squad

  • Spree

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Logan

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Split

    ★★★½

  • A Silent Voice

    ★★★

  • Keanu

    ★★★

  • Deadpool

    ★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • Paddington

    ★★★★

  • The Maze Runner

    ★★½

  • Nightcrawler

    ★★★

  • Godzilla

    ★★★

  • Whiplash

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★½

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Dictator

    ★★★★

  • Project X

    ★★★★

  • Drive

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★½

  • Where the Wild Things Are

    ★★

  • Ponyo

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • Kung Fu Panda

    ★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★

  • Superbad

    ★★

  • Zodiac

    ★★★½

  • Death Note

    ★★★★

  • Little Miss Sunshine

    ★★★

  • Mr. & Mrs. Smith

    ★★

  • The Incredibles

  • Monster

    ★★★★½

  • Oldboy

    ★★★★½

  • Elf

    ★★½

  • Finding Nemo

    ★★½

  • Memories of Murder

    ★★★★★

  • Spider-Man

    ★★★

  • All About Lily Chou-Chou

    ★★★★★

  • 2001

    ★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★

  • Donnie Darko

    ★★★½