Sort by
  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★★

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Foe

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Daughters of Fire

    ★★★½

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

    ★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Limbo

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Where Do You Stand, Tsai Ming-liang?

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Night Logan Woke Up

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Biosphere

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • The Inspection

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★