• Squid Game

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ½

  • Candyman

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • TESTING

  • I'm Sitting in my Living Room and I Think the World has Ended

  • Secret Chord

  • Once Upon A Time In Kuwait

  • Creative Vision

    ★★★★★

  • Bad Trip

  • Awareness

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Artifice

  • Dreams I Recall

  • STINK

  • Throat Notes

    ★★★★★

  • Interrupted.

  • Toilet Tax

    ★★★★★

  • My Scapegoat

  • Hourglass

  • Two Distant Strangers

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Hubie Halloween

  • Another Round

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Boy and the Ball

  • In My Room

  • Me Within

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

  • PVT Chat

    ★★★★

  • Farewell to the Seashore

  • Strasbourg 1518

  • Av: The Hunt

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Da 5 Bloods

  • Not Alone in Here

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • The Wingmen

  • Reba

  • Sell By Date

  • Shadowed

  • Queda

  • The Father

    ★★★★

  • Minari

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★

  • The Lighthouse: A Dark & Stormy Tale

  • Little Women

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • A Devil in The Pocket

  • Masked

  • My American Dream

  • Golden Hour

  • Candy Shop

    ★★★★★

  • The Fall

  • In the Flesh

  • Make Me a Sandwich

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Take Me Out

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Lux Aeterna