Sort by

Zişan🌞 has logged 11 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★★
Edit this entry  
26
My Blueberry Nights

My Blueberry Nights

2007
×
★★★½
Edit this entry  
17
Microhabitat

Microhabitat

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
12
I'm a Cyborg, But That's OK

I'm a Cyborg, But That's OK

2006
×
★★★½
Edit this entry  
11
Reprise

Reprise

2006
×
★★★★
Edit this entry  
06
Oslo, August 31st

Oslo, August 31st

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Neon Genesis Evangelion

Neon Genesis Evangelion

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ichi the Killer

Ichi the Killer

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Vampire Hunter D

Vampire Hunter D

1985
×
★★★
Edit this entry  
02
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★
Edit this entry