Sort by
  • Joika

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Strange World

    ★★★

  • Whina

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★½

  • She Said

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Menu

    ★★

  • Emily

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Bros

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • The Wonder

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Beast

    ★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Broker

    ★★

  • Stars at Noon

    ★★

  • Elvis

    ★★

  • Godland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Aftersun

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Brother and Sister

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Final Cut

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★½

  • The Northman

    ★★

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Spin Me Round

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • Rise

    ★★★

  • Dreaming Walls: Inside the Chelsea Hotel

    ★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

  • Death on the Nile

    ★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The Lady of Heaven

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • House of Gucci

    ★★