Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

  • The Other Zoey

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • The Book of Clarence

    ★★½

  • Nightwatch: Demons Are Forever

    ★★★

  • Prison in the Andes

    ★★★½

  • Celluloid Underground

    ★★★★

  • Starve Acre

    ★★

  • Foe

    ★★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • The Great Escaper

    ★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Poolman

    ★½

  • One Life

    ★★½

  • I Am Sirat

    ★★★

  • Unicorns

    ★★★★

  • Memory

    ★★★½

  • Reptile

    ★★½

  • Daaaaaali!

    ★★★★½

  • Hit Man

    ★★★★★

  • Sky Peals

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • NYAD

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Baltimore

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Hoard

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★

  • The Bikeriders

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • T.I.M.

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★

  • In Camera

    ★★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Tish

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Asog

    ★★½

  • Your Fat Friend

  • A Dog Called Discord

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Old Oak

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★★

  • Power Alley

    ★★★½

  • Terrestrial Verses

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Blackbird Blackbird Blackberry

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½