Sort by
  • Challengers

  • Wonka

    ★★★★½

  • The Color Purple

  • Napoleon

    ★★

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • What Happens Later

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Foe

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★½

  • The Nun II

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Girl Blunt

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • I Used to Be Funny

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½