ZombieTrex has logged 22 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
In the Heat of the Night

In the Heat of the Night

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Ghost Dog: The Way of the Samurai

Ghost Dog: The Way of the Samurai

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
A Man Escaped

A Man Escaped

1956
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
High and Low

High and Low

1963
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Aya of Yop City

Aya of Yop City

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Promare

Promare

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Daisies

Daisies

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Persona

Persona

1966
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
West Side Story

West Side Story

1961
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
After Hours

After Hours

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mind Game

Mind Game

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Throne of Blood

Throne of Blood

1957
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Words Bubble Up Like Soda Pop

Words Bubble Up Like Soda Pop

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Ox-Bow Incident

The Ox-Bow Incident

1943
×
★★★★½
Read the review Edit this entry