• The Batman

    ★★★★½

  • The Grand Tour Presents: Lochdown

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • Ferry

  • What Drives Us

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The East

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Live from the Space Stage: A HALYX Story

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • From Gerri With Love

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Rundfunk: Jachterwachter

  • Capone

    ★★

  • A Parks and Recreation Special

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★½

  • Emma.

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Shirley

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Drama Girl

    ★★★½

  • Louis Theroux: Selling Sex

  • Dolittle

    ★★

  • Rundfunk: Wachstumsschmerzen

    ★★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • The Columnist

    ★★★

  • King of the Cruise

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Penoza: The Final Chapter

    ★½

  • The Irishman: In Conversation

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Wat is dan liefde

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • True History of the Kelly Gang

    ★★½

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • The Laundromat

    ★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Instinct

  • Pisnicht: The Movie

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Romy's Salon

    ★★★★

  • Louis Theroux: Surviving America’s Most Hated Family

  • Midsommar

    ★★★★

  • A Florida Melancholy

    ★★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★½

  • Game of Thrones: The Last Watch

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★½

  • Louis Theroux: Mothers on the Edge

  • Aladdin

    ★★★½

  • Wine Country

    ★★