RSS feed for Zach
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • 1917

    ★★★★½

  • Midway

    ★★½

  • Knives Out

    ★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Outlaw King

    ★★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • The Meg

    ★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★

  • The Mountain Between Us

    ★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Okja

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★½

  • Take Me

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

  • The Big Sick

    ★★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★

  • Assassin's Creed

  • Passengers

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★½

  • The Great Wall

    ★★½

  • Allied

    ★★★

  • Doctor Strange

  • Ordinary World

    ★★

  • The Magnificent Seven

    ★★

  • Blue Jay

    ★★★★★

  • Carrie Pilby

    ★★

  • Headshot

    ★★★

  • Free Fire

    ★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★½

  • Moonlight

    ★★★★

  • Sully

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Pete's Dragon

    ★★½

  • Skiptrace

    ★½

  • Ghostbusters

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • The Shallows

    ★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Approaching the Unknown

    ★★

  • The BFG

    ★★★

  • Warcraft

    ★★

  • The Neon Demon

    ★★

  • Paterson

    ★★★★½

  • Loving

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Café Society

    ★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★½

  • Special Correspondents

    ★½

  • A Hologram for the King

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Don't Think Twice

    ★★★★

  • In a Valley of Violence

    ★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice