Sort by

zuhair has logged 13 entries for films during August 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Lone Ranger

The Lone Ranger

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Terminator Genisys

Terminator Genisys

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Ugly

Ugly

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Gallows

The Gallows

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Gangs of Wasseypur - Part 1

Gangs of Wasseypur - Part 1

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Deep Web

Deep Web

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Scrapbook

Scrapbook

2000
×
½
Read the review Edit this entry  
03
Dark Places

Dark Places

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Cutting Room

The Cutting Room

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Piku

Piku

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry