Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Magic Mike's Last Dance

  • Sharper

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ½

  • Plane

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Witcher: Blood Origin

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Darby and the Dead

    ★★

  • Troll

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Sugar

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Slumberland

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Murmuring

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Viking Wolf

    ½

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • The Curse of Bridge Hollow

  • Black Adam

  • Rosaline

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Luckiest Girl Alive

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Albert Anker. Malstunden bei Raffael

  • Werewolf by Night

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Heathers: The Musical

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

  • My Policeman

    ★½

  • The Good Nurse

  • The Fabelmans

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Swimmers

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

  • Bros

    ★★½

  • Mad Heidi

  • Dreamin’ Wild

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★½

  • Pearl

  • The Wonder

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • After Ever Happy

    ½

  • The Invitation

    ★½

  • I Came By

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★