Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Friendship Game

The Friendship Game

2022
×
½
Edit this entry  
22
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Mother

The Mother

2023
×
Edit this entry  
20
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
Edit this entry  
19
Insidious

Insidious

2010
×
Edit this entry  
18
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★
Read prior review Edit this entry  
16
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
System Crasher

System Crasher

2019
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Fundamentals of Caring

The Fundamentals of Caring

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Christmas

Black Christmas

2019
×
½
Edit this entry  
08
Wedding Season

Wedding Season

2022
×
Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Tutor

The Tutor

2023
×
Read the review Edit this entry  
01
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Monster High: The Movie

Monster High: The Movie

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
27
The Crocodiles: All for One

The Crocodiles: All for One

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
BEEF

BEEF

2023
×
Edit this entry  
26
The Crocodiles Strike Back

The Crocodiles Strike Back

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Crocodiles

The Crocodiles

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Justice League

Justice League

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Eastern Promises

Eastern Promises

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Z-O-M-B-I-E-S 3

Z-O-M-B-I-E-S 3

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Z-O-M-B-I-E-S 2

Z-O-M-B-I-E-S 2

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Z-O-M-B-I-E-S

Z-O-M-B-I-E-S

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★½
Edit this entry  
10
The Three Musketeers: D'Artagnan

The Three Musketeers: D'Artagnan

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
Read the review Edit this entry  
07
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Prom Pact

Prom Pact

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Hanni & Nanni 3

Hanni & Nanni 3

2013
×
★½
Edit this entry  
05
Hanni & Nanni 2

Hanni & Nanni 2

2012
×
★★½
Edit this entry  
05
Hanni & Nanni

Hanni & Nanni

2010
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
Read the review Edit this entry  
02
Murder Mystery 2

Murder Mystery 2

2023
×
Edit this entry  
01
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
We Have a Ghost

We Have a Ghost

2023
×
Edit this entry  
29
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Devil's Advocate

The Devil's Advocate

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Always Be My Maybe

Always Be My Maybe

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry