Sort by
  • Elevator Game

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Arnold

  • Cocaine Cougar

    ½

  • Clock

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Ghost Webcam

    ½

  • 65

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Encanto at the Hollywood Bowl

  • Cirkus

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Womb

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Shark Waters

    ½

  • Fall

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Blood Bite

    ★★

  • Die Nacht, als die Flut kam: Protokoll einer Klimakatastrophe

    ★★★

  • Ramstein - The Pierced Heart

    ★★★

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Shark Bait

    ★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Bull Shark

  • Moonfall

    ★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • The Conference

    ★★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★

  • The Matrix Collection

  • Deadware

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Freddie Mercury: The Final Act

    ★★★★

  • Dig Deeper: The Disappearance of Birgit Meier

    ★★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • The Shadow in My Eye

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Photocopier

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Countdown: Inspiration4 Mission to Space

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★