RSS feed for Janina

Janina has logged 14 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
My Name Is Nobody

My Name Is Nobody

1973
×
★★
Edit this entry  
30
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★½
Edit this entry  
30
The Good, the Bad and the Ugly

The Good, the Bad and the Ugly

1966
×
★★★
Edit this entry  
30
A Fistful of Dollars

A Fistful of Dollars

1964
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
High Noon

High Noon

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Troll Hunter

Troll Hunter

2010
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
The Crawlers

The Crawlers

1993
×
½
Edit this entry  
03
Ator IV: The Hobgoblin

Ator IV: The Hobgoblin

1990
×
★½
Edit this entry  
02
Troll 2

Troll 2

1990
×
★½
Edit this entry  
02
Ator the Iron Warrior

Ator the Iron Warrior

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Troll

Troll

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Blade Master

The Blade Master

1982
×
★★
Read prior review Edit this entry  
02
Ator, the Fighting Eagle

Ator, the Fighting Eagle

1982
×
★★½
Read prior review Edit this entry