Sort by

Janina has logged 14 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Vampire Is Still Alive

The Vampire Is Still Alive

1989
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Robo Vampire

Robo Vampire

1988
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Finding 'Ohana

Finding 'Ohana

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Follow Me

Follow Me

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The Fear of 13

The Fear of 13

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spree

Spree

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Warrior and the Sorceress

The Warrior and the Sorceress

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Scarab

Scarab

1983
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Dave Made a Maze

Dave Made a Maze

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
Sputnik

Sputnik

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Hell Comes to Frogtown

Hell Comes to Frogtown

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bog

Bog

1979
×
Read the review Edit this entry