Sort by
  • El Muerto

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Power Rangers

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • The Founder

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Your Name.

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★½

  • Interstellar

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★½

  • Chef

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Thor: The Dark World

  • Her

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★