Sort by
  • Scream VI

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Last Things

    ★★★

  • The Dalles

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Claudio's Song

  • Power Signal

  • Unborn Biru

  • Margie Soudek's Salt and Pepper Shakers

  • Cat Person

    ½

  • A Folded Ocean

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Pipes

  • Matt Rogers: Have You Heard of Christmas?

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★½

  • Falling for Christmas

  • Entanglement

  • The Viewing

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

  • January 6th

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★½

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Blonde

  • Bros

    ★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★

  • Sr.

  • Shirampari: Legacies of the River

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Liturgy of Anti-Tank Obstacles

  • Prey

    ★★½

  • Light & Magic

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Call Me Mommy

  • Bullet Train

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • The Third Saturday in October

    ★★½