Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
1917

1917

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★★
Edit this entry  
05
Slender Man

Slender Man

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
The House That Jack Built

The House That Jack Built

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Stepford Wives

The Stepford Wives

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Suburbicon

Suburbicon

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Let Her Out

Let Her Out

2016
×
★★½
Edit this entry  
12
The Harvest

The Harvest

2013
×
★★★
Edit this entry  
11
Prom Night

Prom Night

2008
×
★½
Edit this entry